Aktualności

Pokoje Zakopane, zalety pobytu poza sezonem

Jeżeli nie wiem gdzie spędzić urlop, wybierz się do Zakopanego lub jego okolic! To cudowne miejsce, które gwarantuje wiele atrakcji turystycznych zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

[Czytaj więcej]

Noclegi w Zakopanem

Nie bez powodu Zakopanem jest nazywane stolicą polskich gór. To miejsce w którym można się na moment zatrzymać, odpocząć od codziennego zgiełku i wiecznego pośpiechu. Do wyboru jest wiele atrakcji turystycznych, dlatego każdy znajdzie dla siebie idealny sposób na odpoczynek.

[Czytaj więcej]

Największe jezioro Tatr - Morskie Oko

Wiadomo, że Morskie Oko jest jednym z najważniejszych celów turystycznych. Jest to największe jezioro w Tatrach, które leży w Dolinie Rybiego Potoku w około 25 kilometrów od Zakopanego.

[Czytaj więcej]

Domek do góry nogami Zakopanem

Jednak z najlepszych atrakcji turystycznych w Zakopanem. Domek do góry nogami powstał w 2010 roku, można do niego dotrzeć od Krupówek i od ulicy Nowotarskiej.

[Czytaj więcej]

Ulica Krupówki

Krupówki to jedna z najpopularniejszym ulic w Polsce, zaraz po Monte Casino w Sopocie, Floriańskiej w Krakowie czy Piotrkowskiej w Łodzi.

[Czytaj więcej]

Kuligi w Zakopanem

Czymże byłby wypad w góry w sezonie zimowym, bez przeżycia wspaniałej przejażdżki kuligiem. Gwarantowana cudowna atmosfera i niezapomniany klimat.

[Czytaj więcej]

Stoki narciarskie Zakopane

Coraz więcej ludzi zaczyna swoją przygodę z nartami lub deską. Wbrew pozorom Zakopane oferuje turystą naprawdę dobrą bazę stoków narciarskich.

[Czytaj więcej]

Wycieczki na skuterach śnieżnych Zakopanem

Zima za pasem, coraz więcej osób zaczyna planować swój urlop zimowy w górskich miejscowościach. Jednak nie tylko stoki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Coraz więcej osób chce spróbować jazdy na skuterach śnieżnych.

[Czytaj więcej]

Muzeum Stylu Zakopiańskiego

Muzeum Stylu Zakopiańskiego znajduje się w Willi Koliba, która jest pierwszym domem zaprojektowanym zgodnie z rdzennym stylem zakopiańskim.

[Czytaj więcej]

Jazda konna w Zakopanem

Jadąc na wypoczynek w góry nie trzeba tylko i wyłącznie jeździć na stokach, czy zdobywać pieszo górskie szczyty. Stolica polskich gór, Zakopanem oferuje wiele innych atrakcyjnych form aktywnego wypoczynku. Zakopanem bardzo dba o swoich gości, gwarantując niezliczoną ilość atrakcji.

[Czytaj więcej]

Wycieczki na quadach w Zakopanem

Quady stają się coraz popularniejszym sposobem na zwiedzanie górskich okolic, najczęściej wybierane przez panów, jednak coraz częściej także panie podchodzą entuzjastycznie do poznawania nowych okolic w ten sposób.

[Czytaj więcej]

Kolejka na Kasprowy Wierch

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat jednej z ciekawszych atrakcji Zakopanego - kolejki na Kasprowy Wierch.

[Czytaj więcej]

Wyprawa na Antałówkę

Wybierając się w okolice Zakopanego nie sposób jest nie odwiedzić wspaniałego wniesienia jakim jest Antałówka. Nie jest to duże wniesienie, ale roztacza się z niego piękny widok na Tatry i Zakopane.

[Czytaj więcej]

 

Sprawdź nasze promocje:

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności