Noclegi w Zakopanem - 15.12.2014

Nie bez powodu Zakopanem jest nazywane stolicą polskich gór. To miejsce w którym można się na moment zatrzymać, odpocząć od codziennego zgiełku i wiecznego pośpiechu. Do wyboru jest wiele atrakcji turystycznych, dlatego każdy znajdzie dla siebie idealny sposób na odpoczynek.

dw Halina

Zakopanem jest nie tylko największym miastem Tatr, jest także najwyżej położone na wysokości od 800 do 1000 m n.p.m. Do miasta rocznie przybywa około 3 milionów turystów, dlatego noclegi w Zakopanem należy rezerwować odpowiednio wcześniej. Można także wybrać noclegi w Białym Dunajcu, który znajduje się niedaleko stolicy polskich gór, obfituje w wiele atrakcji turystycznych i przede wszystkim charakteryzuje go niczym nieprzerwalny spokój. Wybierając noclegi w Zakopanem w sezonie, niestety możemy natknąć się na spore tłumy, a w Białym Dunajcu taka sytuacja nie ma miejsca.  

Dom wypoczynkowy Halina znajduje się w Białym Dunajcu, jest to miejsce w którym niczego gościom nie zabraknie. Gospodyni dba o każdy szczegół, z uśmiechem na twarzy przyjmuje gości, w razie pytań zawsze jest chętna do pomocy. Pokoje są bardzo klimatyczne, zapewniające wygodę i maksimum prywatności.  Dom wypoczynkowy Halina jest zapewnieniem udanego wypoczynku, bez względu na sezon.  

Jeżeli interesują cię noclegi w Zakopanem, pomyśl nad pobytem w Białym Dunajcu – to z pewnością będzie udany urlop.

 

Sprawdź nasze promocje:

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności