Stoki narciarskie Zakopane - 25.11.2014

Coraz więcej ludzi zaczyna swoją przygodę z nartami lub deską. Wbrew pozorom Zakopane oferuje turystą naprawdę dobrą bazę stoków narciarskich.

stoki narciarskie zakopanem

Początkujący narciarze mogą odwiedzić stok pod Nosalem, kiedy poczują się już nieco pewniej warto przejść się na stok Szymaszkowa. Oczywiście nie na dużym stoku, wszystko po kolei, aż narciarz poczuje się pewnie. Bardzo dobrym stokiem narciarskim jest Heranda, która posiada wyciągi orczykowe dla początkujących i dla zaawansowanych, lub dla fanów cięższych zjazdów wyciąg krzesełkowy na trudną trasę. Oczywiście faworytem stoków narciarskich w Zakopanem jest Kasprowy Wierch.

Jeżeli, ktoś chce spróbować innych stoków, to wokół Zakopanem znajduje się kilka innych stoków (ok. 15-30 min drogi). Najbliższe to Witów, Suche i Małe ciche. Trochę więcej drogi wymaga Rusiński Wierch, Koziniec i Litwinka. Do największego kompleksu narciarskiego Bania i Kotelnia trzeba udać się do Białki Tatrzańskiej.

 

Sprawdź nasze promocje:

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności