Konferencje

Dla firm, samorządów i innych organizacji

Wyjazdy na konferencje są nieodłącznym elementem działalności wielu firm oraz organizacji. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, proponując Państwu profesjonalną salę konferencyjną, która mieści do 50 uczestników. Wyposażenie sali w pełni zaspokoi wymagania każdej grupy, dostępny jest sprzęt audio- wizualny, który znacznie ułatwia prowadzenia takiego spotkania. Bardzo dużym atutem naszej oferty jest organizowanie konferencji lub szkoleń z dala od zgiełku miasta, dzięki czemu spotkanie zostanie przeprowadzone spokojnej atmosferze, co pozwoli uczestnikom szybko przyswoić przekazywaną treść.

Konferencje, szkolenia, ale co dalej?

Po każdym szkoleniu człowiek pragnie odrobiny relaksu, w końcu człowiek nie żyje wyłącznie pracą. Potrzebny jest odpoczynek, a na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować program rozrywkowy i turystyczny, który stanie się odskocznią od wielogodzinnej konferencji lub szkolenia. Dodatkowo proponujemy wyśmienite domowe posiłki, których smak zachwyci wszystkich gości. 

 

Sprawdź nasze promocje:

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności