Wycieczki szkolne

Dlaczego warto wybrać noclegi w Domu Wypoczynkowym „Halina”? Przeczytaj nasze cztery argumenty:

Przede wszystkim należy nadmienić o kosztach związanych z pobytem dla grup zorganizowanych, przy czym pragniemy zwrócić uwagę, że przy niewygórowanych cenach zachowujemy wysoki standard.  Drugim powodem dla którego warto wybrać noclegi w Domu Wypoczynkowym „Halina” jest przystosowanie do przyjmowania najmłodszych gości. Dzięki temu ich opiekunowie nie musza martwić się o ich bezpieczeństwo. Następnym powodem jest usytuowanie miejsca noclegowego w Białym Dunajcu, stanowi on idealny punkt wypadowy do wszystkich atrakcji turystycznych Podhala. Ostatnim argumentem przemawiającym za wyborem Domu Wypoczynkowego „Halina” są wyśmienite posiłki, dzięki czemu goście zjedzą smacznie, zdrowo i do syta.

A co po zwiedzaniu i chodzeniu po górach?

Dzieci posiadają swój temperament, są bardzo żywiołowe, więc ich opanowanie jest dość trudne. Wyszliśmy na przeciw temu wyzwaniu i przygotowaliśmy wiele atrakcji, aby zająć je wspaniałą zabawą. Wycieczki szkolne zatrzymujące się w Domy Wypoczynkowym „Halina” mają do dyspozycji salę telewizyjną, salę zabaw dla dzieci, piłkarzyki, bilard, rzutki (dart). Na specjalne życzenie możemy zorganizować ognisko z pieczeniem kiełbasek, przejażdżkę dorożkami lub saniami (kulig) oraz inne atrakcyjne dla dzieci zabawy. 

 

Sprawdź nasze promocje:

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności