Konferencje

Skorzystaj z sali konferencyjnej w Białym Dunajcu pod Zakopanem

Konferencje i szkolenia stały się nieodzownym elementem działalności wielu firm oraz najróżniejszych organizacji. Rozumiejąc tę potrzebę, przygotowaliśmy odpowiednią salę konferencyjną, która pomieści do 50 uczestników. Dysponujemy również niezbędnym sprzętem audio-wizualnym ułatwiającym prowadzenie każdego spotkania. Niezaprzeczalnym walorem naszej oferty jest także to, że każda organizowana u nas konferencja lub szkolenie odbywa się z dala od odgłosów miasta, co z pewnością pozwoli na spokojne jej przeprowadzenie, a uczestnikom na szybkie przyswojenie przekazywanych treści.

Konferencja – i co dalej? Wraz z uczestnikami odwiedź Zakopane!

Po każdym szkoleniu umysł człowieka wymaga regeneracji. Nie samą pracą przecież człowiek żyje! Ciało oraz duch też mają swoje potrzeby. W związku z powyższym na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zorganizować program rozrywkowy i turystyczny, który stanie się odskocznią od wielogodzinnej tak zwanej nasiadówki. To dla ducha. A dla ciała zaserwujemy doskonałe posiłki, które nie tylko z nazwy, ale przede wszystkim z powodu smaku nazywane są domowymi. Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy noclegi dla grup w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!

Masz pytania dotyczące wolnych pokojów w Białym Dunajcu? Skontaktuj się z nami!

Planujesz wczasy rodzinne w górach? Od dawna marzy Ci się weekend w Zakopanem dla dwojga, ale masz szereg pytań związanych z noclegiem? Jeżeli zainteresował Cię nasz komfortowy i przytulny pensjonat, skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Z przyjemnością także zarezerwujemy dla Ciebie i Twoich bliskich wygodne pokoje gościnne w Białym Dunajcu. Nie zwlekaj i wyślij nam wiadomość lub zadzwoń do nas.

Kontakt