Konferencje

Konferencje – sale konferencyjne w Zakopanem

Konferencje i szkolenia stały się nieodzownym elementem działalności wielu firm i najróżniejszych organizacji. Rozumiejąc tę potrzebę przygotowaliśmy dla Państwa odpowiednią salę konferencyjną, która pomieści do 50 uczestników. Dysponujemy również niezbędnym sprzętem audio-wizualnym ułatwiającym prowadzenie każdego spotkania. Niezaprzeczalnym walorem naszej oferty jest także to, że każda organizowana u nas konferencja lub szkolenie odbywa się z dala od odgłosów miasta, co z pewnością pozwoli na spokojne jej przeprowadzenie, a uczestnikom na szybkie przyswojenie przekazywanych treści.

Konferencje, szkolenia, ale co dalej

Po każdym szkoleniu i po każdej konferencji umysł człowieka wymaga regeneracji. Nie samą pracą przecież człowiek żyje! Ciało i duch też mają swoje potrzeby. W związku z powyższym na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa program rozrywkowy i turystyczny, który stanie się odskocznią od wielogodzinnej tak zwanej nasiadówki. To dla ducha. A dla ciała zaserwujemy doskonałe posiłki, które nie tylko z nazwy, ale przede wszystkim z powodu smaku nazywane są domowymi.

Masz pytania dotyczące wolnych pokojów w Białym Dunajcu? Skontaktuj się z nami!

Planujesz wczasy rodzinne w górach? Od dawna marzy Ci się weekend w Zakopanem dla dwojga, ale masz szereg pytań związanych z noclegiem? Jeżeli zainteresował Cię nasz komfortowy i przytulny pensjonat, skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Z przyjemnością także zarezerwujemy dla Ciebie i Twoich bliskich wygodne pokoje gościnne w Białym Dunajcu. Nie zwlekaj i wyślij nam wiadomość lub zadzwoń do nas.

Kontakt