Zjazdy integracyjne

Niezapomniane imprezy integracyjne i tanie noclegi w Białym Dunajcu

Nic tak nie napędza do dobrej i rzetelnej pracy, jak zjazdy integracyjne. Impreza taka może mieć charakter czysto wypoczynkowy lub być połączona ze szkoleniami. Dysponujemy odpowiednim zapleczem tak do zabawy, jak i do pracy. Oferujemy przy tym tanie noclegi z wyżywieniem dla grup w Białym Dunajcu pod Zakopanem. Bez względu na wspomniany wcześniej charakter, wszelkie wyjazdy integracyjne zorganizujemy dla Państwa w ten sposób, że relacje z tej wycieczki będą wspominane, aż do następnej imprezy. Nie chodzi tu bynajmniej o wyczyny przedstawione w słynnym już filmie „Wyjazd integracyjny”. Chodzi o to, że firmowe grupy, które już u nas się bawiły chwaliły doskonałą organizację, multum atrakcji, doskonałe jedzenie, a przede wszystkim atmosferę, której jak dotąd nie doświadczyli nigdzie indziej. Sprawdź nasze domy wczasowe i kwatery w Białym Dunajcu.

Co oprócz noclegu w okolicy Zakopanego możemy zaoferować?

Mówiąc w skrócie: Powiedz jak lubisz się bawić, a my zorganizujemy Ci imprezę na sto fajerek. Nie chcemy tu Wam nic sugerować, bo każda grupa może mieć inne potrzeby. My się do nich dostosujemy, a jeśli jednak nie wiesz jak powinien przebiegać Wasz zjazd integracyjny, podsuwamy pomysły, z których wybierzesz te, które wydadzą Ci się najbardziej atrakcyjne. Zapraszamy do pensjonatu w Białym Dunajcu pod Zakopanem.

Masz pytania dotyczące wolnych pokojów w Białym Dunajcu? Skontaktuj się z nami!

Planujesz wczasy rodzinne w górach? Od dawna marzy Ci się weekend w Zakopanem dla dwojga, ale masz szereg pytań związanych z noclegiem? Jeżeli zainteresował Cię nasz komfortowy i przytulny pensjonat, skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Z przyjemnością także zarezerwujemy dla Ciebie i Twoich bliskich wygodne pokoje gościnne w Białym Dunajcu. Nie zwlekaj i wyślij nam wiadomość lub zadzwoń do nas.

Kontakt