Wycieczki szkolne

 

Niezapomniane kolonie i tanie noclegi z wyżywieniem dla grup – Biały Dunajec

Ośrodek Wczasowy „Halina” jest doskonałym miejscem dla szkolnych wycieczek. Istnieje wiele powodów, które o tym przekonują. Pierwszym, zapewne najistotniejszym jest niski koszt pobytu grup zorganizowanych – zapewniamy tanie pensjonaty z wyżywieniem pod Zakopanem. Przy czym pragniemy zwrócić uwagę, że przy niewygórowanych cenach oferujemy wysoki standard. Drugim powodem jest to, że nasz ośrodek jest odpowiednio przystosowany do przyjmowania dzieci i ich opiekunowie nie muszą się martwić o ich bezpieczeństwo. Gwarantujemy wysoki standard w przystępnej cenie. Kolejny nie mniej ważny powód to usytuowanie pensjonatu i domków wczasowych w Białym Dunajcu. Jest to idealny punkt wypadowy do wszystkich atrakcji turystycznych Podhala. I jeszcze jeden argument, który za nami przemawia. Otóż po całodniowej wycieczce w ciekawe miejsca, zgłodniałe dzieciaki posilają się u nas smacznie, zdrowo i do syta. Oferujemy tanie noclegi z wyżywieniem dla grup. Zapraszamy do pensjonatu pod Zakopanem!

Co czeka po powrocie do pensjonatu w Białym Dunajcu pod Zakopanem?

Jak wiadomo, opanowanie żywiołowych z natury rzeczy dzieci jest dość trudne. Przewidując to, przygotowaliśmy wiele atrakcji, aby zająć ich dobrą zabawą. Oferujemy nie tylko tanie noclegi czy domy wczasowe w Białym Dunajcu. Wycieczki szkolne mają u nas do dyspozycji – poza salą telewizyjną – także salę zabaw dla dzieci, piłkarzyki, bilard, dart. Na życzenie możemy zorganizować ognisko z pieczeniem kiełbasek, przejażdżkę saniami lub dorożkami oraz inne atrakcyjne zabawy.

Masz pytania dotyczące wolnych pokojów w Białym Dunajcu? Skontaktuj się z nami!

Planujesz wczasy rodzinne w górach? Od dawna marzy Ci się weekend w Zakopanem dla dwojga, ale masz szereg pytań związanych z noclegiem? Jeżeli zainteresował Cię nasz komfortowy i przytulny pensjonat, skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Z przyjemnością także zarezerwujemy dla Ciebie i Twoich bliskich wygodne pokoje gościnne w Białym Dunajcu. Nie zwlekaj i wyślij nam wiadomość lub zadzwoń do nas.

Kontakt